Opis

Kawa ta jest idealną kawą dla tych, którzy pragną wysokiej jakości i zrównoważonego rozwoju w jednym.  

Mieszanka Hazienda firmy Zoégas to kawa organiczna, która posiada certyfikat Rainforst Alliance i KRAV. Jest ona również częścią inicjatywy Coffee By Women, której celem jest posiadanie co najmniej 30% kobiet uprawiających kawę. Delektując się tą kawą, możesz być pewien, że przyczyniasz się do przyjaznej dla środowiska przyszłości w produkcji kawy. 

Oprócz tego, że kawa ta jest zrównoważona, smakuje wyśmienicie. Jest produkowana z ziaren Arabiki uprawianych na dużych wysokościach w Afryce oraz Ameryce Środkowej i Południowej. Ziarna są palone, aby wydobyć nuty śliwek, dojrzałych jagód i orzechów, co nadaje kawie wyjątkowy charakter. 

Dobrze zbalansowana i pełna, ta mieszanka to doskonały sposób na przerwę w ciągu dnia lub poczęstowanie gości wyjątkową filiżanką kawy.  

Zoégas dostarcza wysokiej jakości ciemno paloną kawę od 1886 roku. Ich celem jest zapewnienie ludziom bardziej smakowitego życia poprzez ich starannie przygotowane mieszanki kawy.  

Możesz cieszyć się tą kawą z torebek zawierających 450g ziaren. Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed użyciem i przechowywanie kawy w szczelnym pojemniku, aby zachować jej smak i świeżość. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

450

Marka

Zoégas

Nuty smakowe

orzechy

Właściwości

Organiczna, Fairtrade, Arabica

Intensywność smaku

Intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

31.12.2024

Zoegas Hazienda

450 g kawa ziarnista

(3)

Recenzje (3)

Kawa rewelacyjna, intensywna w smaku, posmak kwaskowatych znikomy. Robiłam w ekspresie i zmielona w tygielku. W ekspresie wypada lepiej Czytaj więcej
Wyśmienita. Delikatna dla żołądka bo niska kwasowość. Aksamitna. Ciekawe nuty. Ostatnio no 1. Czytaj więcej
Znakomita kawa Czytaj więcej