Opis

Oto pełna soku i mocy kawa od włoskiej Gran Caffè Garibaldi. Z intensywnością 8 w skali 10, jest to kawa, którą naprawdę można posmakować i dobrze nadaje się do parzenia zarówno espresso jak i lungo. 

Gusto Oro składa się z 80% ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej zmieszanych z 20% ziaren Robusty z Afryki Wschodniej. Ciało jest mocne i owocowe, z nutami smakowymi migdałów i miodu, zakończone lekko gorzkim posmakiem. 

Innymi słowy, otrzymujemy espresso, którym można się delektować samodzielnie, ale można je również wykorzystać jako bazę do cappuccino lub latte. Nie można się pomylić z espresso z ojczyzny espresso, Włoch. 

Gusto Oro dostarczamy w opakowaniu z 10 kapsułkami, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Nespresso®. 

Gran Caffé Garibaldi to marka pochodząca z włoskiej palarni kawy Gimoka. Firma ta jest jednym z wiodących włoskich producentów kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości od zbioru, palenia i mielenia kawy aż po jej ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Garibaldi

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, miód, orzechy

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

22.12.2025

Gusto Oro - Garibaldi

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

Dobra kawa, bez zagłębiania się w kwasowość, stopień wypalenia. Nie znam się na tyle żeby komuś narzucać co powinno mu smakować, a wiele razy skorzystałem z takiej formy reklamy i się zawiodłem.
A tę kawę kupuję bo znalazłem w niej to coś.
Czytaj więcej
Dobra kawa Czytaj więcej