Opis

Jest to kapsułka dla tych, którzy lubią dobre mocne espresso. Z mocą, która wynosi 9 w skali 10, jesteśmy na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o smak i intensywność. 

Dzięki wysokiej zawartości ziaren Robusty (40%) jest to kawa o smaku i charakterze, który wyróżnia ją z tłumu. Ziarna Robusty sprawiają, że kawa ma nieco świeższy i bardziej kwaskowy smak. Smak jest nieco bardziej gorzki niż ten, do którego przyzwyczaiło nas espresso. Aby uzyskać nieco mniej intensywny smak, tę odmianę można zaparzyć jako Lungo lub podać jako bazę espresso w cappuccino lub latte. 

Tę gustowną odmianę Garibaldi dostarczamy w opakowaniu z 10 kapsułkami, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®. 

Gran Caffé Garibaldi to marka pochodząca z włoskiej palarni kawy Gimoka. Firma ta jest jednym z czołowych włoskich producentów kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości od zbioru kawy, poprzez jej palenie i mielenie, aż po ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Garibaldi

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, orzechy

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

02.10.2025

Gusto Dolce - Garibaldi

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Kolejna dobra kawa , bez zagłębiania się w kwasowość, stopień wypalenia. Nie znam się na tyle żeby komuś narzucać co powinno mu smakować, a wiele razy skorzystałem z takiej formy reklamy i się zawiodłem.
A tę kawę kupuję bo znalazłem w niej to coś.
Czytaj więcej