Opis

Oto odmiana dla tych, którzy lubią dobrą, mocną kawę. Z mocą, która wynosi 9 w skali 10, jesteśmy na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o smak i intensywność. 

Dzięki wysokiej zawartości ziaren Robusty (40%) w tej mieszance, jest to kawa o smaku i charakterze, który wyróżnia ją z tłumu. Ziarno Robusty sprawia, że kawa jest nieco bardziej gorzka niż ta, którą otrzymujemy z innych mieszanek. 

Kawa ta nadaje się zarówno do pras francuskich, jak i ekspresów filtrujących - a mieląc te całe ziarna samodzielnie, można łatwo dostosować aromat, moc i smak, aby stworzyć kawę dokładnie taką, jaką chcemy. 

Aby uzyskać najlepszy możliwy rezultat, zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Dostarczamy tę ekscytującą kawę w postaci całych ziaren, w opakowaniu zamkniętym jednokierunkowym zaworem, który zapewnia zachowanie smaku i aromatu. 

Gran Caffè Garibaldi to marka włoskiej palarni kawy Gimoka. Firma ta jest jednym z wiodących włoskich producentów kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość jest zawsze najważniejsza, co widać w kontroli Gimoka nad całym łańcuchem wartości od procesu zbiorów, poprzez palenie i mielenie ziaren kawy, aż po jej ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Garibaldi

Nuty smakowe

czekolada, przyprawy, pomarańcza

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

29.12.2025

Garibaldi Gusto Dolce

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)