Opis

Harmonijna, orzeźwiająca i elegancka to przymiotniki, które najlepiej opisują pyszną herbatę Matcha Lemon. 

To herbata przepełniona dobrą karmą, w której mieszanka delikatnych aromatów i mocnych przypraw w harmonijnym współgraniu tworzy wyjątkowe herbaciane doświadczenie. 

Lekko gorzka, zielona herbata Matcha ładnie łączy się z pikantnymi tonami trawy cytrynowej i limonki, które wraz z klasycznymi składnikami chai, takimi jak imbir i pieprz, pięknie się uzupełniają, tworząc bardzo orzeźwiającą herbatę. 

Innymi słowy, otrzymujesz zieloną herbatę ze świeżym twistem, która jesteśmy pewni, że spodoba się fanom lekkiej i orzeźwiającej herbaty. 

Zalecamy zaparzanie jej wodą o temperaturze nieco poniżej temperatury wrzenia, a następnie pozostawienie do zaparzenia na co najmniej 5 minut. 

Yogi Tea została założona w 1984 roku w Oregonie w USA, ale jej historia sięga 1969 roku, kiedy to Yogi Bhajan, od którego firma wzięła swoją nazwę, przygotował mieszankę herbat ajurwedyjskich, którą serwował swoim uczniom jogi. Dziś Yogi Tea oferuje różne rodzaje herbat, takie jak ziołowe, zielone i czarne, a także różne mieszanki herbaciane, ze szczególnym naciskiem na zdrowie i organicznie uprawianą herbatę. 

Składniki

herbata zielona* (Tencha*, Sencha*, Matcha*), limonka*, lukrecja*, trawa cytrynowa*, mięta pieprzowa*, pieprz czarny*, suszony sok z cytryny*, guarana*, olejek cytrynowy*, werbena cytrynowa*, skórka cytrynowa*, imbir*

Specyfikacje

Liczba torebek

17

Liczba napojów

17

Marka

Yogi Tea

Nuty smakowe

imbir, owoce cytrusowe, zielona herbata, trawa cytrynowa, matcha

Właściwości

Organiczna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2026

Matcha cytrynowa zielona herbata

17 saszetek herbaty

Recenzje (0)

Podobne kategorie