Opis

Wyważona i orzeźwiająca 

Filiżanka Green Tea Ginger Lemon przywołuje zapachy spaceru po lesie, świeże powietrze oraz kolory, zapachy i dźwięki natury. 

Green Tea Ginger Lemon firmy Yogi Tea jest przyjemnie świeża, łączy w sobie smaki herbaty Sencha z imbirem i cytryną, tworząc przyjemną, orzeźwiającą herbatę bez nadmiernej ilości przypraw. 

Jest to idealna herbata, jeśli potrzebujesz delikatnego orzeźwienia i odpowiada wszystkim podniebieniom. 

Wszystkie składniki posiadają certyfikat ekologiczny, więc możesz cieszyć się swoją filiżanką herbaty z czystym sumieniem zarówno dla swojego ciała, jak i środowiska. 

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy zaparzenie herbaty w kubku i pozostawienie jej do zaparzenia na około pięć minut. 

Firma Yogi Tea została założona w 1984 roku w Oregonie w USA, ale jej historia sięga 1969 roku, kiedy to Yogi Bhajan, od którego firma wzięła swoją nazwę, przygotował mieszankę herbat ajurwedyjskich, którą serwował swoim uczniom jogi. Dziś Yogi Tea oferuje różne rodzaje herbat, takie jak ziołowe, zielone i czarne, a także różne mieszanki herbaciane, ze szczególnym naciskiem na zdrowie i organicznie uprawianą herbatę. 

Składniki

zielona herbata*, imbir*, lukrecja*, trawa cytrynowa*, olejek cytrynowy*, skórka cytrynowa*, mięta pieprzowa*, pieprz czarny*, olejek imbirowy*

Specyfikacje

Liczba torebek

17

Liczba napojów

17

Marka

Yogi Tea

Aromat(y)

imbir, owoce cytrusowe, zielona herbata

Właściwości

Organiczna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

31.03.2026

Zielona herbata imbir cytryna

17 saszetek herbaty

Recenzje (0)

Podobne kategorie