Opis

Wśród saszetek Gimoka dla ESE znajdziesz wszystkie kawowe klasyki, w tym oczywiście różne Espresso o zróżnicowanym smaku i mocy.

Gimoka Gran Festa to zrównoważona, średnio palona kawa stworzona w 60% z ziaren Robusty i 40% ziaren Arabiki, w której owocowa kwasowość ziaren Arabiki harmonijnie współgra z ziemistymi i gorzkimi tonami ziaren Robusty.

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z delikatną, dobrze wyważoną, łagodną w smaku kawą z nutami czekolady i tostów, którą można się cieszyć przez cały dzień.

To zrównoważone, aromatyczne espresso dostarczamy w 18 biodegradowalnych saszetkach, które można bezpiecznie wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Gimoka to włoski producent kawy, którego początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii, firma jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości, począwszy od zbiorów, poprzez palenie i mielenie kawy, aż po jej ostateczne pakowanie w saszetki.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

Gimoka

Kompatybilność

E.S.E.

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

27.04.2025

Gran Festa E.S.E Gimoka

18 saszetek do E.S.E

Recenzje (0)