Opis

Wśród saszetek Gimoka dla ESE znajdziesz wszystkie kawowe klasyki, w tym oczywiście różne Espresso o zróżnicowanym smaku i mocy.

Gimoka Gran Festa to zrównoważona, średnio palona kawa stworzona w 60% z ziaren Robusty i 40% ziaren Arabiki, w której owocowa kwasowość ziaren Arabiki harmonijnie współgra z ziemistymi i gorzkimi tonami ziaren Robusty.

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z delikatną, dobrze wyważoną, łagodną w smaku kawą z nutami czekolady i tostów, którą można się cieszyć przez cały dzień.

To zrównoważone, aromatyczne espresso dostarczamy w 18 biodegradowalnych saszetkach, które można bezpiecznie wyrzucić wraz z odpadami kuchennymi.

Gimoka to włoski producent kawy, którego początki sięgają wczesnych lat 80-tych. Z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii, firma jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości, począwszy od zbiorów, poprzez palenie i mielenie kawy, aż po jej ostateczne pakowanie w saszetki.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

Gimoka

Kompatybilność

E.S.E.

Aromat(y)

kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

01.05.2025

Gran Festa E.S.E Gimoka

18 saszetek do E.S.E

Recenzje (0)