Opis

Łagodna i aromatyczna

Senseo Gold składa się w 100% ze średnio palonych ziaren Arabiki, dzięki czemu uzyskano filiżankę o okrągłej, pełnej słodyczy, łagodnej goryczce i niskiej kwasowości. Filiżanka jest zaokrąglona delikatną, złotą cremą.

Dzięki tej odmianie otrzymujemy klasyczną kawę średnio paloną. Jest to kawa dla tych, którzy nie chcą zbyt mocnej filiżanki, ale nadal chcą poczuć smak kawy.

Ponieważ jest tworzona wyłącznie z ziaren Arabiki, oprócz okrągłego i miękkiego body ma delikatną kwasowość i minimalną goryczkę. Jest to więc filiżanka odpowiednia na każdą porę dnia. Jest wystarczająco pełna, aby zaspokoić najbardziej palące pragnienie kawy o poranku, a także ugasić łagodniejsze popołudniowe pragnienie, nie będąc przy tym zbyt intensywną.

Jest to kawa, która nie jest bezsensowna. Jest to kawa, która dostarcza, z klasycznym łagodnym i aromatycznym smakiem Arabiki, który będzie odpowiadał większości ludzi.

Opakowanie zawiera 36 saszetek w średnim rozmiarze filiżanki. Dostarczamy ją w atrakcyjnej cenie - i jak zawsze błyskawicznie i prosto do Twoich drzwi.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Senseo

Kompatybilność

Senseo

Nuty smakowe

orzechy

Właściwości

Biodegradowalny, Arabica

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

16.01.2025

Senseo Gold

36 saszetek do Senseo

(2)

Recenzje (2)

Potwierdzam....
Kawa rewelacyjna smaczna bez goryczki. Polecam.
Czytaj więcej
Kawa rewelacja, bez smaku goryczy. Pianka jest wystarczy mleczko i można się delektować. Czytaj więcej