Ten zestaw zawiera

Opis

Genio Touch to rewolucyjna, nowa interpretacja klasycznego Dolce Gusto Genio, który można znaleźć w wielu kuchniach. Zainspirowany potrzebą ponadczasowych projektów, Genio Touch został stworzony tak, aby pasował do każdej kuchni.  

Nie tylko ma minimalistyczny, stylowy design, ale jest też bardziej kompaktowy, aby zmieścić się w większości przestrzeni. Jest dłuższy od swoich poprzedników, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie. Głębokość ekspresu oznacza, że zbiornik na wodę mieści 0,8 litra wody, tak jak wszystkie inne ekspresy Dolce Gusto. Uchwyt na filiżanki jest regulowany, więc może pomieścić filiżankę do espresso lub duży kubek na kawę.  

Innowacyjny wyświetlacz dotykowy jest tak intuicyjny, że każdy domownik będzie w stanie go obsługiwać. Po zakończeniu parzenia wybranego przez nas napoju, ekspres zatrzyma się automatycznie i wyłączy po minucie bezczynności, oszczędzając energię.   

Aby odkryć wszystko, co ten ekspres może dla Ciebie zrobić, gdy tylko go dostaniesz, stworzyliśmy ten pakiet zawierający ekspres Genio Touch i 6 paczek kawy. Możesz rozpakować urządzenie i natychmiast rozpocząć parzenie.   

Specyfikacje

Sztuk

1

Kompatybilność

Dolce Gusto

Dolce Gusto Genio Touch Pakiet

+ 6 paczek

Regular Price 685,79 zł As low as 657,89 zł