Opis

Klasyczny ekspres Genio z kilkoma dodatkowymi funkcjami. 

Genio S Plus dzieli swój design z podstawowym modelem - klasycznym Dolce Gusto® Genio S - ale posiada kilka dodatkowych funkcji.  

W przeciwieństwie do Genio S, Genio S Plus 2 posiada zaawansowane funkcje, które zapewniają większą swobodę wyboru, jeśli chodzi o smak i intensywność.  

- Espresso Boost, który zaparza kawę o bardziej intensywnym i głębszym smaku  
- Regulacja temperatury umożliwiająca dostosowanie temperatury kawy  

Design to harmonijna kompozycja miękkich linii i chromowanych detali.  

Ekspres wygląda jednocześnie ponadczasowo i nowocześnie. Oprócz pięknego wyglądu, Genio S Plus jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i jest łatwy w obsłudze dla każdego w rodzinie.  

Zbiornik na wodę został zaprojektowany z myślą o łatwym dostępie, jest łatwy do napełnienia i ma pojemność 0,8 litra. 

Podobnie jak w przypadku wszystkich ekspresów na kapsułki Dolce Gusto®, obsługujesz urządzenie za pomocą dotykowego wyświetlacza na przednim panelu. Dzięki temu można łatwo zdecydować, jak mocna ma być kawa, co jest również wskazane na samej kapsułce.  

Pozwól, aby urządzenie zrobiło resztę, ponieważ zaparza kawę pod ciśnieniem 15 barów, dzięki czemu naprawdę wydobywa cały smak z kapsułek. Jeśli wolisz kakao lub herbatę, są one równie łatwe do zaparzenia. A jeśli wolisz wyjątkowo dużą filiżankę kawy, możesz ją łatwo dostosować za pomocą przycisku XL.  

Czyszczenie i konserwacja są proste. Zdejmowane części nadają się do mycia w zmywarce, a resztę można wytrzeć wilgotną ściereczką. Gdy nadejdzie czas odkamieniania, ekspres sam sygnalizuje to czerwoną lampką.  

Dzięki Genio S Plus masz również dostęp do dużego wyboru różnych odmian Dolce Gusto®. Mając do wyboru aż 50 różnych kapsułek Dolce Gusto®, trudno będzie Ci zabraknąć inspiracji - niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem kawy, herbaty czy kakao, czy też wolisz bardziej egzotyczne napoje, takie jak Cappuccino czy Latte. 

Innymi słowy, otrzymujesz ekspres kapsułkowy o przyjaznej dla użytkownika konstrukcji i szerokim wyborze kapsułek, które błyskawicznie zaparzą wysokiej jakości filiżankę.  

Szczegóły produktu  

- Automatyczna kontrola dla szybszego zaparzania  
- Wysokie ciśnienie (do 15 barów) dla bogatego smaku i wysokiej cremy  
- Obsługa ponad 50 odmian w różnych rozmiarach filiżanek (np. NESCAFÉ Dolce Gusto® & STARBUCKS, herbata, kakao) 
- Łatwy do czyszczenia 
- Kompaktowe wymiary: 27 x 11 x 27 cm (wysokość, szerokość, głębokość)  
- Oszczędność energii: Wyłącza się automatycznie po 1 minucie bezczynności  
- Klasa energetyczna A  
- 2 lata gwarancji 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

DeLonghi

Kompatybilność

Dolce Gusto

Właściwości

Ekspres

Dolce Gusto Genio S Plus (Czarny)

Automatyczny ekspres na kapsułki

(1)

Recenzje (1)

Ekspres o fajnym desingu i niedużych rozmiarów. Obsługa prosta a dodatkowe funkcje znacząco podnoszą jakość. Czytaj więcej