Opis

Rozpocznij swój dzień od dobrej kawy Friele Morning Coffee. Dzięki temu popularnemu norweskiemu klasykowi masz gwarancję okrągłej i pełnej kawy o długim posmaku, zaparzonej idealnie w Twoim ekspresie Senseo.

Kawa Friele Morning Coffee jest dostarczana do norweskich gospodarstw domowych od 1938 roku. Ten niezawodny klasyk jest więc dobrze znany w Norwegii, gdzie wariant Morgenkaffe jest od wielu lat najpopularniejszą mieszanką Friele. Innymi słowy, otrzymujemy tu wysoko cenioną, dopracowywaną przez dziesięciolecia kawę, którą - mimo nazwy - można pić także o innych porach dnia.

Teraz możesz zaparzyć Friele Morning Coffee również w swoim ekspresie Senseo. Dostarczamy bowiem opakowanie 36 saszetek tego norweskiego klasyka. Pasują one idealnie do Twojego ekspresu Senseo, dzięki czemu możesz łatwo i szybko zaparzyć swoją Friele Morning Coffee - i to nie tylko w liczbie takiej, że masz na jakiś czas.

Friele to norweska palarnia kawy, która zaopatruje norweskie gospodarstwa domowe w kawę od 1799 roku. Dziś Friele jest największym producentem kawy w Norwegii i częścią holenderskiej grupy Douwe Egberts.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Friele

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Łagodny smak (4/10)

Najlepiej spożyć przed

10.06.2024

Friele

36 saszetek do Senseo

Recenzje (0)