Ten zestaw zawiera

Opis

Wiesz już, że Twój ekspres Tassimo może przygotować szeroką gamę pysznych napojów. Ale czy wiesz, że możesz go również użyć do zrobienia frappé? Już nie musisz iść do lokalnej kawiarni po swój pyszny letni napój. 

Coffee Capsule skompletowało paczkę, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz za jednym zamachem. Frappuccino i frappé są popularne na całym świecie. Te słodkie lody są idealne, by zaspokoić kawowe pragnienie i słodycz jednocześnie. Ochłodzą Cię w upalny letni dzień, ale można się nimi cieszyć przez cały rok! 

Oryginalne greckie frappé przygotowuje się z kawy rozpuszczalnej i wody, wstrząśniętych razem. Przez lata powstały różne wersje tego napoju, które stały się podstawą wielu popularnych sieci kawiarni. Najpopularniejszą wersję (zmiksowaną z lodem i cukrem lub syropem), możemy nauczyć Was jak zrobić tutaj. 

Z tym pakietem otrzymujesz syropy, aby zwiększyć smak, bitą śmietanę i oczywiście dwie różne kawy. 

Jak zrobić frappé z kapsułek kawy: 

1. zaparzyć wybraną kawę w ekspresie Tassimo 

2. Dodaj kostki lodu, ulubiony syrop i zblenduj (możesz zblendować do preferowanej konsystencji używając mniej lub więcej kostek lodu) 

3. Na wierzch napoju dodajemy bitą śmietanę 

4. Smacznego! 

Możesz dodać dodatkowe polewy, jeśli chcesz, aby był bardziej wyrafinowany lub bardziej dekadencki. 

Ekspres Tassimo pozwala na przygotowanie napoju o jakości kawiarnianej z komfortu własnego domu. Poczujesz się jak prawdziwy barista! 

Zamów swoje opakowanie już teraz i zaimponuj rodzinie i znajomym, przygotowując dla nich smaczne frappé. 

Specyfikacje

Jednostek

32

Liczba napojów

16

Kompatybilność

Tassimo

Zestaw Startowy Frappé

Zrób idealne frappé

Regular Price 111,45 zł As low as 99,99 zł

Podobne kategorie