Ten zestaw zawiera

Opis

Kto nie kocha mieszanej kawy mrożonej? W Kaffekapslen zebraliśmy idealny pakiet dla tych, którzy chcą spróbować tego pysznego przepisu. I wcale nie trzeba mieć wymyślnego ekspresu do kawy ani chodzić do lokalnej kawiarni. Wszystko, czego potrzebujesz to Twoje urządzenie Senseo! 

Frappuccino i frappé to idealne napoje, które zaspokoją Twoje kawowe pragnienia i jednocześnie potrzebę czegoś słodkiego. Nie tylko są one orzeźwiające i chłodzące w gorący letni dzień, ale można się nimi cieszyć każdego dnia w roku! 

Z naszym pakietem otrzymujesz dwie kawy, syropy dla wzmocnienia smaku i bitą śmietanę dla wykończenia. 

Jak zrobić frappé z kapsułek kawy: 

1. zaparz kawę, którą chcesz za pomocą ekspresu Senseo (użyj normalnego rozmiaru filiżanki) 

2. Dodaj mleko, kostki lodu i syrop do wyboru i wymieszaj (możesz wybrać, ile lodu użyć w frappé, aby uzyskać preferowaną konsystencję) 

3. Na wierzchu wszystko z bitą śmietaną 

4. Smacznego! 

Jeśli chcesz, aby napój był jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz dodać fantazyjne polewy, takie jak okruchy herbatników lub posypki. 

Oryginalne greckie frappé przygotowuje się z kawy rozpuszczalnej i zimnej wody, wstrząśniętych razem. Od tego czasu pojawiło się wiele popularnych wersji w różnych sieciach kawiarni, a najpopularniejszą jest kawa zmieszana z mlekiem, kostkami lodu i cukrem/syropem. 

Dzięki ekspresowi Senseo możesz teraz przygotować smaczne frappé w zaciszu własnego domu! 

Zamów swoją paczkę już teraz i przygotuj się na letnie uczucie. 

Specyfikacje

Jednostek

64

Liczba napojów

64

Kompatybilność

Senseo

Pakiet Startowy Frappé

Zrób idealne frappé

Regular Price 83,97 zł As low as 79,79 zł

Podobne kategorie