Opis

W ramach serii Kaffekapslen's Everyday Coffee stworzyliśmy szereg różnych odmian kawy szczególnie przydatnych do codziennego użytku.

Jest to nasza odmiana Extra Strong - kawa na najwyższym końcu skali mocy. Jest to mocna, ciemno palona kawa stworzona z ziaren Arabiki i Robusty, o mocy, jakiej nie spotyka się na co dzień. Smak to klasyczna Arabica i Robusta, z owocowymi kwaskowymi tonami pochodzącymi z ziaren Arabiki, uzupełnionymi bardziej ziemistymi tonami z Robusty.

Jest to kawa pełna smaku, o ciemnym i intensywnym body i minimalnej goryczce. Otrzymujesz filiżankę, która jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, gdy zaparzasz pierwszą (i najlepszą) filiżankę po wstaniu z łóżka.

Jeśli szukasz najmocniejszej możliwej kawy, jaką można znaleźć do Senseo, to jest to doskonały wybór. Nie zawiedzie, jeśli lubisz wyjątkowo intensywną kawę.

Tę intensywną i aromatyczną kawę dostarczamy w atrakcyjnej cenie, w saszetkach dostosowanych idealnie do Twojego ekspresu Senseo.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

36

Liczba napojów

36

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Senseo

Aromat(y)

owoce

Rozmiar 

Średni kubek (zwyczajny)

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

20.12.2024

Extra Strong - Kawa na co dzień

36 saszetek do Senseo

(5)

Recenzje (5)

Suuuper. Polecam Czytaj więcej
Mocny intensywny smak i zapach kawy Czytaj więcej
MOCNA ale w sam raz na ranne obudzenie i aurę z niskim ciśnieniem na barometrze . Czytaj więcej
Kawa jest świetna w smaku i ma rewelacyjną cenę. W mojej ocenie minimalnie lepsza jest kawa od konkurencji (Douwe Egberts), ale jest zdecydowanie droższa. Na pewno będę kupował Waszą kawę! Czytaj więcej
Kawa bardzo nam smakuje 👍 Czytaj więcej