Opis

Kompaktowy, minimalistyczny, łatwy w obsłudze - oto idealny ekspres w kapsułkach do kawy dla wszystkich miłośników czarnego napoju.

Nespresso® Essenza Mini to niewielkie urządzenie, które zmieści się wszędzie tam, gdzie chcesz mieć łatwy dostęp do kawy. Może to być kuchnia, Twój kącik kawowy w salonie, biuro, domek na wakacjach... Jego niewielki rozmiar sprawia, że można go łatwo umieścić w dowolnym miejscu, a elegancki czarny kolor pozwala na dopasowanie go do dowolnego obszaru stylistycznego.

To urządzenie jest przeznaczone do kapsułek Nespresso®, które są dostępne w bardzo dużej gamie stylów i smaków. Posiadając ekspres Nespresso® Essenza Mini, otwierasz świat kawowych możliwości, o których istnieniu nie miałeś pojęcia.

Oprócz eleganckiego wyglądu, obsługa ekspresu Nespresso® Essenza Mini jest dość intuicyjna. Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków, aby go włączyć, włożyć wybraną kapsułkę i nacisnąć przycisk espresso lub lungo, w zależności od preferencji lub sugestii dotyczących podawania kawy. Dzięki ciśnieniu 19 barów, kawa wyjdzie smakująca jak świeżo zmielona i zaparzona w kawiarni, a crema na wierzchu jest jedwabiście gładka.

Zbiornik na wodę mieści 0,6 litra wody, co pozwala na przygotowanie wielu filiżanek pod rząd, zanim trzeba będzie go napełnić.

Posiadając ekspres Nespresso® Essenza Mini, będziesz jeszcze bardziej cieszyć się przerwami na kawę. Dzięki kapsułkom i szybkiemu czasowi parzenia, nie ma wiele więcej, o co mógłbyś prosić!

Każdy ekspres w kapsułkach powinien być odkamieniany i czyszczony mniej więcej raz na trzy miesiące (lub częściej, jeśli zaparzasz dużo kawy lub jeśli woda w Twojej okolicy jest twarda). Produkty do odkamieniania i czyszczenia znajdziesz na Kaffekapslen!

Informacje o ekspresie:

- Wymiary: 39 cm x 31 cm x 14 cm

- Waga: 3,14 kg

- Ciśnienie 19 bar

- Automatyczne wyłączenie po 9 minutach

- Zbiornik wody 0,6L

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Nespresso

Kompatybilność

Nespresso

Essenza Mini - Nespresso®

Ekspresy dla Nespresso®

Recenzje (0)