Opis

Wśród kapsułek Gimoka znajdziesz wszystkie kawowe klasyki i oczywiście różne Espresso o różnych smakach i mocy. 

W przypadku tej odmiany "Vellutato" otrzymujemy espresso wykonane w 100% z ziaren arabik pochodzących z Kolumbii, Brazylii i Hondurasu. Dzięki połączeniu różnych ziaren z tych trzech krajów i średnio ciemnemu paleniu powstało owocowe espresso o wielkiej pełni, delikatnej słodyczy i łagodnej goryczce. 

Vellutato, co oznacza aksamitną miękkość, doskonale opisuje to espresso. Zbyt często spotyka się mieszanki espresso, które zostały zmieszane z ziarnami Robusty, aby nadać im nieco więcej ostrości i kwasowości. W tym przypadku Gimoka zdecydowała się na użycie wyłącznie łagodniejszych ziaren Arabiki, dzięki czemu kawa jest wyjątkowo miękka. 

Innymi słowy, jest to klasyczne włoskie espresso, ale o wyjątkowo łagodnym i (aksamitnym) miękkim body. 

W opakowaniu otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z Nespresso Pro®, więc masz więcej niż potrzeba, aby zaoferować dodatkową filiżankę, gdy masz gości. 

Gimoka to włoska producent kawy, której początki sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. Z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii firma jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy, eksportowaną do ponad 50 krajów. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

26.08.2025

Espresso Vellutato - Gimoka

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)