Opis

Włoskie espresso jest znane z mocy i bogactwa smaku. Szwedzka palarnia Zoégas stworzyła mieszankę, która zapewni Ci właśnie to: włoskie espresso o głębokim i intensywnym smaku.  

Mieszanka Trattoria składa się z ziaren Arabiki i Robusty, które zostały ciemno wypalone do perfekcji. Niska kwasowość i wiele nut smakowych obecnych w tej kawie sprawiają, że jest ona idealną podstawą napojów na bazie espresso, takich jak latte, cappuccino i inne.  

Ziarna wchodzące w skład tej mieszanki pochodzą z Ameryki Łacińskiej i Wietnamu i posiadają certyfikat Rainforest Certified. Zoégas zawsze tworzy swoje mieszanki kawy z myślą o zrównoważonym rozwoju i metodach przyjaznych dla środowiska. Co więcej, ich pasja i kunszt mogą być odczuwalne dzięki tej kawie za każdym razem, gdy weźmiesz łyk świeżo zaparzonego espresso. 

Uaktywnij wszystkie swoje zmysły podczas mielenia i parzenia tej mieszanki Trattoria Espresso przy użyciu ulubionej metody parzenia. 

Zalecamy zmielenie ziaren tuż przed użyciem, aby naprawdę cieszyć się smakiem i aromatem kawy. Kawę należy również przechowywać w szczelnym pojemniku. 

Ta mieszanka jest dostępna w opakowaniach po 450g. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

450

Marka

Zoégas

Nuty smakowe

słona lukrecja, kakao

Właściwości

Rainforest alliance, Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

31.07.2024

Zoegas Espresso Trattoria

450 g kawa ziarnista

Recenzje (0)