Opis

Aromatyczne i słodkie espresso 

L'OR stworzyło aromatyczne i słodkie Espresso na bazie ciemno palonych ziaren Arabiki. 

Ziarna były palone przez bardzo długi czas, aby uzyskać pełną karmelizację, dzięki czemu powstała kawa o lekko słodkim smaku, z nutami czekoladowymi i dobrą równowagą między kwasowością i goryczą. Jest to kawa o pełnym smaku, który znajduje się na wysokim końcu skali intensywności, ale nie za bardzo. 

Firma L'OR stworzyła kawę najwyższej jakości, ale w rozsądnej cenie, dzięki czemu można ją podawać gościom, ale także cieszyć się nią na co dzień. Spróbuj tej wspaniałej, uniwersalnej kawy, którą możesz pić po prostu czarną lub z mlekiem i cukrem. 

Dostarczamy ją w opakowaniach po 50 kapsułek, aby zaspokoić Twój kawowy głód na jakiś czas. Kapsułki są wykonane z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu smak i aromat są optymalnie zachowane, i doskonale pasują do Twojego ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu można mieć pewność, że ziarna zostały wyhodowane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych rolników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

05.09.2024

L'OR Espresso Subtil

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Wyprzedane

Recenzje (0)