Opis

Aromatyczne i słodkie espresso 

L'OR stworzyło aromatyczne i słodkie Espresso na bazie ciemno palonych ziaren Arabiki. 

Ziarna były palone przez bardzo długi czas, aby uzyskać pełną karmelizację, dzięki czemu powstała kawa o lekko słodkim smaku, z nutami czekoladowymi i dobrą równowagą między kwasowością i goryczą. Jest to kawa o pełnym smaku, który znajduje się na wysokim końcu skali intensywności, ale nie za bardzo. 

Firma L'OR stworzyła kawę najwyższej jakości, ale w rozsądnej cenie, dzięki czemu można ją podawać gościom, ale także cieszyć się nią na co dzień. Spróbuj tej wspaniałej, uniwersalnej kawy, którą możesz pić po prostu czarną lub z mlekiem i cukrem. 

Dostarczamy ją w opakowaniach po 50 kapsułek, aby zaspokoić Twój kawowy głód na jakiś czas. Kapsułki są wykonane z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu smak i aromat są optymalnie zachowane, i doskonale pasują do Twojego ekspresu Nespresso® Pro. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu można mieć pewność, że ziarna zostały wyhodowane z uwzględnieniem środowiska naturalnego i warunków socjalnych rolników. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, karmel, łagodna kwasowość

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

24.05.2024

L'OR Espresso Subtil

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)