Ten zestaw zawiera

Opis

Ciesz się pakietem kawy premium do Nespresso z Espresso Strong firmy Kaffekapslen. 

Zaoszczędź pieniądze na swoim ulubionym espresso dzięki temu pakietowi, który zawiera w sumie 100 kapsułek: w każdym rękawie znajduje się 10 kapsułek z kawą. 

Espresso Strong to własna kawa premium firmy Kaffekapslen; kapsułki pozwalają uzyskać mocne i pełne smaku espresso. Kawa jest produkowana z aromatycznych ziaren Arabiki, które są ciemno palone, aby uzyskać naturalną słodycz i smak z nutami karmelu i owoców. 

Espresso Strong uzyskuje wynik 10/10 w naszej skali mocy kawy, dzięki czemu jest idealna dla tych, którzy preferują intensywne espresso. Espresso Strong Kaffekapslen może być pita jako kawa czarna lub jako podstawa wielu innych rodzajów kawy z mlekiem, takich jak cappuccino, flat white, caffè latte i inne. 

Espresso Strong występuje w aluminiowych kapsułkach, które zachowują intensywny aromat ziaren i utrzymują świeżość kawy. Strąki Espresso Strong firmy Kaffekapslen są kompatybilne ze wszystkimi ekspresami Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Pakiet Espresso Strong Premium

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 85,00 zł As low as 80,40 zł