Opis

St. Remio to marka kawy, która kładzie szczególnie duży nacisk na przyjazność dla środowiska i odpowiedzialność społeczną. St Remio używa wyłącznie kawy z certyfikatem UTZ, dzięki czemu zawsze masz pewność, że kawa została uprawiana w sposób zrównoważony, w bezpiecznych i sprawiedliwych warunkach pracy. St. Remio wspiera również wiele projektów promujących te wartości, a szczególną uwagę poświęca Rwandzie, a w szczególności poprawie warunków kobiet uprawiających kawę. 

Kupując kawę St. Remio aktywnie wspierasz społeczność lokalnych hodowców ziaren kawy, a także przyczyniasz się do poprawy edukacji, gospodarki i zrównoważonego rozwoju. 

St. Remio wprowadziło niedawno nową serię organiczną, w której wszystkie kawy posiadają certyfikat bio. W skład tej serii wchodzi wiele kaw wysokiej jakości, w tym to Espresso, które zostały uprawiane całkowicie bez użycia pestycydów i środków opryskowych. 

Jest to klasyczne espresso pełne smaku i intensywności, z wyraźnymi nutami ciemnej czekolady i orzechów laskowych. Jest to pełne espresso, którym szkoda byłoby się nie delektować. 

Możemy tylko gorąco polecić tę odmianę St. Remio. Otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości kawę, ale także wspierasz dobry cel. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

St. Remio

Kompatybilność

Caffitaly

Nuty smakowe

orzech laskowy, gorzka czekolada

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

17.05.2025

St. Remio Espresso

10 kapsułek do Caffitaly

Recenzje (0)