Opis

Nescafé Dolce Gusto Espresso Roma zamyka wspaniałego ducha Rzymu w filiżance kawy. Ta szlachetna mieszanka ma średnią intensywność, uzyskując 8 na 13 punktów w skali Nescafé Dolce Gusto. Eksperci Nescafé starannie wyselekcjonowali ziarna Arabiki i Robusty z pięciu różnych źródeł. Zmielone ziarna w tej mieszance pochodzą z Kolumbii, Brazylii, Kamerunu, Ugandy i Wietnamu.

Kawa Nescafé Espresso Roma zabierze Cię w podróż do stolicy Włoch dzięki bogatemu, wyrazistemu smakowi, jedwabistej konsystencji i tostowym nutom czarnej porzeczki. A wszystko to dopełnia gruba warstwa cremy w krótkiej filiżance. Tęsknisz za smakiem rzymskich kawiarni? Umieść kapsułkę Nescafé Espresso Roma w swoim ekspresie, weź kubek do espresso, naciśnij przycisk i ciesz się wyjątkowym włoskim doświadczeniem. Jedna kapsułka Nescafé Dolce Gusto Espresso Roma tworzy jedną 30 ml porcję.

Jedno opakowanie zawiera 16 kapsułek na 16 filiżanek Nescafé Espresso Roma. Kapsułki nadają się do użycia we wszystkich ekspresach na kapsułki z kawą Nescafé Dolce Gusto. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Nuty smakowe

jagody

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

Nescafé Espresso Roma

16 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

(1)

Recenzje (1)

Powoli staje sie moim faworytem. Delikatniejsza od espresso intenso. Mniej intensywna ale równie smaczna. Czytaj więcej