Opis

Kapsułki Lavazza Espresso Ristretto do Nespresso® zawierają kawę Arabica z Ameryki Środkowej i Południowej oraz odrobinę Robusty z Azji Południowo-Wschodniej. Łączą się one, aby stworzyć okrągłą i pełną mieszankę z nutami karmelu i czekolady. 

Ristretto ma ciemną, zwartą i gęstą cremę. To intensywne doświadczenie w kapsułce jest idealną kawą, gdy potrzebujesz zastrzyku energii lub pick-me-up'u w ciągu dnia. Kapsułki są szybkie i łatwe w użyciu: wystarczy włożyć strąk do ekspresu Nespresso, nacisnąć przycisk i Twoje premium Ristretto będzie gotowe w mgnieniu oka. 

Firma Lavazza została założona w Turynie i od 1895 roku zajmuje się produkcją wyjątkowej włoskiej kawy. Obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych producentów kawy na świecie. Lavazza przygotowuje tylko wysokiej jakości włoską kawę. Jedno opakowanie zawiera 10 aluminiowych kapsułek na 10 porcji. 

Aluminiowe kapsułki zachowują jakość kawy i nadają się w nieskończoność do recyklingu. Kapsułki Lavazza Espresso Ristretto do Nespresso® są kompatybilne z ekspresami Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

czekolada, karmel

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

30.03.2025

Lavazza Ristretto

10 kapsułek do Nespresso®

(3)

Recenzje (3)

Dobra kawa, ale jednak dla osób, które kawę piją w konkretnym celu bez delektowania się, ponieważ wychodzi dość mała Czytaj więcej
Kawa super, polecam. Czytaj więcej
Kawa mocna, bardzo dobra! Czytaj więcej