Opis

Nescafé Dolce Gusto Espresso Napoli jest inspirowana najlepszymi kawiarniami w Neapolu. Kapsułki zawierają starannie dobraną mieszankę ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty z Ugandy, Brazylii i Kolumbii. Łączą się one, tworząc wyjątkowe espresso o silnych nutach palonych, doskonale oddające intensywność i żywiołowość neapolitańskiego miasta. Świadczy o tym najwyższa ocena intensywności Nescafé Dolce Gusto - 13.

Nescafé Espresso Napoli serwuje również pyszną, grubą, ciemną warstwę cremy o bogatym body. Delektuj się tym mocnym i aromatycznym espresso jako idealnym zastrzykiem energii z samego rana lub jako zastrzykiem energii po południu lub po obiedzie. Idealna na każdą okazję i obowiązkowa dla miłośników mocnej kawy. Wystarczy włożyć strąk Espresso Napoli, wziąć małą filiżankę, nacisnąć przycisk i delektować się nieodpartym smakiem włoskiej kawy.

Jedna kapsułka Nescafé Dolce Gusto Espresso Napoli tworzy jedną 30 ml porcję. Jedno opakowanie zawiera 16 kapsułek na 16 filiżanek Nescafé Espresso Napoli. Strąki nadają się do użytku we wszystkich ekspresach na kapsułki Nescafé Dolce Gusto. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

28.02.2025

Nescafé Espresso Napoli

16 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

(2)

Recenzje (2)

Najlepsze na przebudzenie poranne espresso o mocy 12 a jednak nie za bardzo gorzkie z piękną pianką Czytaj więcej
idealna kawa. Daje kopa! Czytaj więcej