Opis

Kapsuły Lavazza Espresso Intenso do Nespresso® to doskonała mieszanka ziaren Arabiki i Robusty, zapewniająca espresso o głębokim i intensywnym smaku. Średnie palenie wydobywa słodycz ziaren Arabiki i moc ziaren Robusty, tworząc espresso z nutami kakao i karmelu. 

Ta kawa z serii Espresso Maestro pozwala cieszyć się kawą w jakości café, którą można szybko i łatwo przygotować: wystarczy wziąć strąk, włożyć do ekspresu Nespresso, nacisnąć odpowiedni przycisk i wysokiej jakości espresso będzie gotowe w jednej chwili. 

Firma Lavazza została założona w Turynie w 1895 roku i od ponad stu lat jest synonimem włoskiej jakości. Obecnie jest jednym z najbardziej szanowanych producentów kawy na świecie. Lavazza przygotowuje tylko wysokiej jakości włoską kawę. Jedno opakowanie zawiera 10 aluminiowych kapsułek na 10 porcji. 

Aluminiowe strąki zachowują jakość kawy i są nieskończenie przetwarzalne. Kapsułki Lavazza Espresso Intenso do Nespresso® są kompatybilne z ekspresami Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

kakao, kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, karmel, średnio palone ziarna

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

30.03.2025

Lavazza Espresso Intenso

10 kapsułek do Nespresso®

(1)

Recenzje (1)

Świetna kawa! Mocniejsza, ale wciąż łagodniejsza w smaku. Kawa jest na rozmiar Espresso, ale czasami robię sobię większą i nadal nie traci. Smakuje dobrze solo lub z mlekiem (mleko nie zabija smaku i aromatu). Czytaj więcej