Opis

Jak można się spodziewać, wybór kapsułek Gimoka do Nespresso Pro® obejmuje również różne rodzaje espresso o różnych smakach i mocy. 

Espresso Intenso to ekstra mocne espresso Gimoka, stworzone dla wszystkich, którzy lubią filiżankę mocnej kawy. Tak jak węgiel i ropa naftowa napędzały rewolucję przemysłową, tak filiżanka dobrej mocnej kawy jest źródłem nowej energii, która zapewni Ci energię na cały dzień. 

Espresso jest przygotowywane w 50% z ziaren Arabiki i 50% ziaren Robusty, które zostały poddane ciemnemu paleniu. Dzięki temu powstała bardzo aromatyczna kawa z lekko kwaskowatą, orzechową cremą i nutami smakowymi migdałów i suszonych owoców. 

Spróbuj tego bogatego espresso, które znajduje się na wysokim końcu skali mocy. To idealny zastrzyk energii, gdy brakuje Ci sił. 

Opakowanie zawiera 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®, dzięki czemu możesz zaproponować swoim gościom dodatkową filiżankę bez ryzyka jej wyczerpania. 

Gimoka to włoska producent kawy, której początki sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. Gimoka ma siedzibę w Andalo Valtellino w Lombardii i jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy z eksportem do ponad 50 krajów. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Nespresso Pro

Nuty smakowe

owoce

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

19.12.2025

Espresso Intenso - Gimoka

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)