Opis

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. Jest to marka znana w całym regionie ze swojego hasła: "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Teraz Gevalia jest również dostępna dla Tassimo, więc możesz zaparzyć sobie filiżankę przyjemnej kawy Gevalia dla gości, niespodziewanych lub nie. 

Tutaj Gevalia stworzyła klasyczne espresso z ładną, złotą cremą. Smak jest intensywny i aromatyczny, z nutą karmelu. Innymi słowy, jest to espresso w tym samym stylu i jakości, które znasz z kawiarni, a które możesz z łatwością zaparzyć w domu. 

Jest ono parzone łatwo i szybko w Twoim Tassimo, gdzie urządzenie wykorzystuje inteligentną technologię kodów kreskowych, aby rozpoznać kapsułkę i zastosować idealną temperaturę, czas i ilość wody do przygotowania optymalnej filiżanki. 

Dostarczamy to smaczne espresso w 16 kapsułkach T-Discs, które idealnie pasują do Twojego ekspresu Tassimo. 

Ze swojej bazy w Gävle w Szwecji, Gevalia zaopatruje gospodarstwa domowe w kawę od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję i stała się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (9/10)

Najlepiej spożyć przed

07.03.2025

Gevalia ESPRESSO

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie