Opis

W niektóre dni potrzebujesz więcej motywacji. Motywacja w postaci kawy to coś, o czym wiemy bardzo dużo. Mając to na uwadze, oto espresso, które będzie właśnie tym, czego potrzebujesz.

Espresso Forte Bio firmy Café Royal to mocne espresso, które trafia w samo sedno. Jego intensywność jest wystarczająca dla tych, którzy chcą czegoś mocnego, ale nie jest przytłaczająca. Kawa w kapsułkach jest wykonana z ziaren Arabiki, które są pięknie wypalone, co wydobywa nuty przyprawowe i nuty orzecha laskowego.

Łatwe do zaparzenia dzięki kapsułkom kompatybilnym z systemem Nespresso® Pro, to mocne espresso jest doskonałe o każdej porze dnia. Można się nim delektować w stanie niezmienionym lub z odrobiną mleka i cukru.

Kawa jest nie tylko wydajnie zaparzona, ale także posiada certyfikat Fairtrade i Rainforest Alliance. Dobra kawa ze zrównoważonego i etycznego źródła - będzie ulubioną w biurze.

W każdym pudełku znajduje się 50 kapsułek, które możesz błyskawicznie zaparzyć dzięki biurowemu urządzeniu Nespresso® Pro.

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Aromat(y)

ciemno palone ziarna

Właściwości

Fairtrade

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2024

Espresso Forte BIO - Café Royal

50 Pro-kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)