Opis

W niektóre dni potrzebujesz więcej motywacji. Motywacja w postaci kawy to coś, o czym wiemy bardzo dużo. Mając to na uwadze, oto espresso, które będzie właśnie tym, czego potrzebujesz.

Espresso Forte Bio firmy Café Royal to mocne espresso, które trafia w samo sedno. Jego intensywność jest wystarczająca dla tych, którzy chcą czegoś mocnego, ale nie jest przytłaczająca. Kawa w kapsułkach jest wykonana z ziaren Arabiki, które są pięknie wypalone, co wydobywa nuty przyprawowe i nuty orzecha laskowego.

Łatwe do zaparzenia dzięki kapsułkom kompatybilnym z systemem Nespresso® Pro, to mocne espresso jest doskonałe o każdej porze dnia. Można się nim delektować w stanie niezmienionym lub z odrobiną mleka i cukru.

Kawa jest nie tylko wydajnie zaparzona, ale także posiada certyfikat Fairtrade i Rainforest Alliance. Dobra kawa ze zrównoważonego i etycznego źródła - będzie ulubioną w biurze.

W każdym pudełku znajduje się 50 kapsułek, które możesz błyskawicznie zaparzyć dzięki biurowemu urządzeniu Nespresso® Pro.

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Te kapsułki nie są kompatybilne z serią Nespresso® Professional Momento.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Fairtrade

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

31.07.2025

Espresso Forte BIO - Café Royal

50 Pro-kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)