Opis

W Kaffekapslen oferujemy nasze własne Espresso. 

Nasza kawa Espresso w strąkach zawiera zrównoważone espresso o pełnym i delikatnym aromacie, uzupełnionym o lekko kwaskowy posmak. Nasze Espresso jest przygotowywane z ciemno palonych ziaren kawy Arabica, które zostały powoli wypalone, aby uwolnić naturalną słodycz i pełne niuanse smakowe ziaren kawy. 

Espresso z tych strączków można pić w takiej postaci lub z odrobiną mleka lub cukru. Ponadto, doskonale nadaje się jako podstawa w kawiarnianych klasykach, takich jak Cappuccino i Caffe Latte, z których wszystkie opierają się na Espresso. 

Innymi słowy, mamy tu dobrze wyważone codzienne espresso o klasycznym smaku i konsystencji, a do tego w rozsądnej cenie. To proste espresso, które naszym zdaniem będzie odpowiadać większości ludzi. 

Dostarczamy to espresso w kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®, ale ponieważ kapsułki są wykonane z plastiku, możemy zaoferować ten wariant w niższej cenie niż nasze espresso w tubach. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

12.11.2024

Espresso - Kawa na co dzień

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

For me it’s espresso base for cappuccino and I really like how my coffee tastes. For this price its definitely my number one! Czytaj więcej
Je suis contente des capsules commandé chez vous ...je conseille vivement votre site Czytaj więcej

Podobne kategorie