Opis

Klasyczne logo illy jest wszędzie dobrze znane, a z bazy w Trieście we Włoszech kawa illy dotarła do każdego zakątka świata.

Classico firmy illy to mieszanka sygnowana przez illy i jak wszystkie kawy illy jest tworzona wyłącznie z ziaren arabiki. Classico dostępna jest w 3 różnych stopniach mocy. Ta odmiana to średnia moc

Jest to klasyczna włoska kawa, która przez 80 lat była dopracowywana do perfekcji. Mieszanka Classico składa się z 9 różnych ziaren Arabiki, które zostały fachowo średnio wypalone, tworząc kawę znaną z trwałej słodyczy z subtelnymi nutami jaśminu, karmelu i cytrusów.

Jeśli chodzi o włoską kawę, trudno o bardziej klasyczną. Jest to kawa, która od dziesięcioleci jest znana i ceniona na całym świecie jako przykład najlepszej włoskiej kultury kawowej.
Warto więc wybrać się na kawową wycieczkę do Włoch i rozkoszować się kawowym klasykiem, którego popularność nie słabnie z roku na rok.

Firma illy została założona w Trieście we Włoszech w 1933 roku i do dziś jest prowadzona przez potomków założyciela firmy, Francesco Illy. Klasyczne biało-czerwone logo illy to znajomy widok w modnych kawiarniach, a każdego dnia miliony filiżanek kawy illy są wypijane w kawiarniach, biurach i domach na całym świecie.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

18

Liczba napojów

18

Marka

illy

Kompatybilność

E.S.E.

Nuty smakowe

owoce, czekolada, miód, kwiaty, karmel

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

illy Espresso Palenie średnie

18 szt. saszetek do E.S.E.

Recenzje (0)