Opis

Francuscy rzemieślnicy kawy z L'OR tworzą kawę premium tylko na najlepszych ziarnach, które można odzyskać. Jeśli więc szukasz kawy bezkofeinowej, której smak i aromat dorównuje zwykłej kawie, to wariant bezkofeinowy L'OR jest zdecydowanie dobrym wyborem. 

Jest to kawa premium stworzona ze średnio palonych ziaren kawy, co skutkuje aromatycznym body z nutami kakao, dzikich jagód i cynamonu. 

Można tu zatem cieszyć się pełną i smaczną kawą wieczorną, ale tylko w wersji bezkofeinowej. I chociaż została stworzona do picia jako espresso, jest na tyle pełna, że można ją również zaparzyć jako Lungo. 

To smakowite bezkofeinowe Espresso od L'OR dostarczamy w opakowaniu 20 kapsułek, które idealnie pasuje do ekspresu Nespresso®. 

L'OR to marka kawy o francuskich korzeniach, która została wprowadzona na rynek przez firmę Jacobs Douwe Egberts w 1992 roku, z zamiarem stworzenia nowego złotego standardu w sektorze kawy premium. Wszystkie kawy L'OR posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje, że ziarna były uprawiane z troską o środowisko naturalne i warunki socjalne pracowników. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

L'OR

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce

Właściwości

Bezkofeinowa, Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

28.01.2025

L'OR Bezkofeinowa Espresso

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)

Podobne kategorie