Opis

Nescafé Espresso Decaffeinato pozwala cieszyć się nieodpartym smakiem espresso o średniej intensywności bez skutków kofeiny. Ta poręczna alternatywa jest przygotowana z pysznych ziaren Arabiki, aby zapewnić pełny, zrównoważony smak z bogatym, palonym aromatem.

Dzięki tym kapsułkom powstaje małe, ale eleganckie bezkofeinowe espresso o mocnym i przyjemnym smaku, owocowych nutach i odrobinie karmelu. Ekspresy Nescafé Dolce Gusto ułatwiają stworzenie w domu napoju o jakości baristy, a dzięki tym kapsułkom Decaffeinato Twoje espresso będzie miało dodatkowo aksamitną warstwę cremy. Chcesz od czasu do czasu napić się kawy? Szukasz złożonego smaku espresso na koniec długiego dnia, ale chcesz spać spokojnie? Nescafé Espresso Decaffeinato to idealna propozycja dla Ciebie.

Wystarczy wziąć filiżankę do espresso, uruchomić ekspres, a następnie zrelaksować się przy smacznym espresso bez kofeiny. Jedna kapsułka Nescafé Espresso Decaffeinato tworzy jedną porcję 50 ml, a jedno opakowanie zawiera 16 kapsułek. Strąki nadają się do użytku we wszystkich ekspresach Nescafe Dolce Gusto. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Nescafé

Kompatybilność

Dolce Gusto

Nuty smakowe

owoce, karmel

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (5/10)

Najlepiej spożyć przed

30.09.2024

Nescafé Espresso Bezkofeinowa

16 kapsułek do Nescafé Dolce Gusto

(3)

Recenzje (3)

Bardzo smaczna kawa bezkofeinowa, po wymieszaniu jej z mlekiem marki Kaffekapslen, smakuje dokładnie jak Latte Macchiato od nescafe. Czytaj więcej
Ekstra smak i zapach! Czytaj więcej
super Czytaj więcej