Opis

W ofercie Gimoka dla Nespresso Pro® znajdują się oczywiście wszystkie kawowe klasyki, w tym różne rodzaje espresso o różnym smaku i mocy. 

W przypadku tej odmiany, Espresso Cremoso, otrzymujemy filiżankę o delikatnej konsystencji i bogatej cremie, w której wyczuwalne są nuty suszonych owoców i orzechów laskowych, a jej moc jest najwyższa. 

Do przygotowania tej ciemno palonej kawy Gimoka użyła ziaren Arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej, które zostały zmieszane z azjatyckimi ziarnami Robusty, tworząc bardzo aromatyczną kawę o bogatym posmaku. 

Otrzymujesz tu klasyczne espresso o mocnym body i bogatej cremie, idealne, gdy potrzebujesz zastrzyku dodatkowej energii. 

W opakowaniu otrzymujesz 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®, więc wystarczy Ci na dodatkową filiżankę, gdy będziesz miał gości. 

Gimoka to włoska producent kawy, której początki sięgają wczesnych lat 80. XX wieku. Z siedzibą w Andalo Valtellino w Lombardii firma jest jedną z wiodących włoskich palarni kawy, eksportowaną do ponad 50 krajów. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Gimoka

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

07.12.2025

Espresso Cremoso - Gimoka

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)