Opis

Jeśli lubisz zarówno kawę, jak i czekoladę, oto espresso, które zapewni Ci to, co najlepsze w jednej kapsułce. 

W Kaffekapslen wiemy, że czekolada i kawa dobrze się komponują, dlatego stworzyliśmy kawę, w której dostaniesz obie te rzeczy na raz. 

Z naszym czekoladowym espresso otrzymujesz kawę, która smakuje zupełnie inaczej niż to, do czego jesteś przyzwyczajony. Dodatek czekolady sprawia, że kawa ma bogatszy i smaczniejszy smak, w którym można wydobyć najlepsze niuanse i smaki zarówno z kawy, jak i z czekolady - zupełnie jak wtedy, gdy podczas picia kawy delektujemy się kawałkiem ciemnej czekolady. 

Stworzyliśmy tę kawę z mieszanki ziaren Arabiki i Robusty, do których czekolada została dodana podczas palenia. W rezultacie powstała dobrze zbalansowana kawa, która ma klasyczny smak espresso z ziaren Arabiki i Robusty z wyraźnym dodatkiem czekolady. 

Jeśli szukasz czegoś nowego, możemy gorąco polecić Ci spróbowanie tej czekoladowej kawy. Z pewnością otrzymasz wyjątkowe i odmienne doświadczenie smakowe, którego szybko nie zapomnisz. 

Oferujemy to czekoladowe espresso w świetnej cenie, w 10 kapsułkach, które pasują do ekspresu Nespresso®. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

czekolada

Właściwości

Aluminium, Kawa z aromatem

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

12.10.2025

Espresso Czekolada - Premium

10 kapsułek do Nespresso®

(2)

Recenzje (2)

Dobra pozycja dla wielbicieli czekolady, mocno czekoladowa (przy czym czekolada gorzka nie słodko-mleczna). Moc-średnia+. Czytaj więcej
Bardzo dobra kawa o mocnym czekoladowym smaku. Świetnie smakuje z mlekiem albo bez. Kawa jest mocniejsza, więc idealna na rozpoczęcie dnia, zwłaszcza jak ma się ochotę na odrobinę czekolady Czytaj więcej

Podobne kategorie