Opis

Szukasz kawy, która idealnie nadaje się do espresso lub kawy z filtrem? To jest kawa dla Ciebie.  

Mieszanka Segafredo's Casa składa się z ziaren Arabiki i Robusty, które są bardziej lekko palone niż tradycyjne włoskie kawy. Dzięki temu kawa ma charakter przyprawionego espresso bez utrzymującej się goryczki. Kawa jest łatwa w piciu i zwieńczona delikatną cremą.  

Brazylijskie ziarna nadają tej aromatycznej kawie nuty czekolady i orzechów laskowych, co sprawia, że można się nią delektować z kawałkiem ciemnej czekolady.   

Segafrado Zanetti nadzoruje każdy etap procesu parzenia kawy. Brazylijskie ziarna pochodzą z ich własnej palarni i są starannie zbierane, aby tylko najlepsze z nich znalazły się w ostatecznej mieszance. Firma od lat zajmuje się mieszaniem i wypalaniem kawy. Ich logo można zobaczyć w wielu kawiarniach i restauracjach na całym świecie.   

Prawdopodobnie próbowałeś już ich kawy, a teraz możesz cieszyć się nią w domu. Dzięki tej torbie 1000g ziaren możesz cieszyć się espresso lub dużymi kubkami kawy przez długi czas. Zasmakuj rzemiosła i pasji stojącej za starą, tradycyjną recepturą.  

Zalecamy zmielić ziarna kawy tuż przed użyciem, aby uzyskać najlepszy efekt. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Aromat(y)

orzech laskowy, gorzka czekolada

Właściwości

Arabica/Robusta

Najlepiej spożyć przed

28.02.2026

Segafredo Espresso Casa

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)