Opis

Szukasz kawy, która idealnie nadaje się do espresso lub kawy z filtrem? To jest kawa dla Ciebie.  

Mieszanka Segafredo's Casa składa się z ziaren Arabiki i Robusty, które są bardziej lekko palone niż tradycyjne włoskie kawy. Dzięki temu kawa ma charakter przyprawionego espresso bez utrzymującej się goryczki. Kawa jest łatwa w piciu i zwieńczona delikatną cremą.  

Brazylijskie ziarna nadają tej aromatycznej kawie nuty czekolady i orzechów laskowych, co sprawia, że można się nią delektować z kawałkiem ciemnej czekolady.   

Segafrado Zanetti nadzoruje każdy etap procesu parzenia kawy. Brazylijskie ziarna pochodzą z ich własnej palarni i są starannie zbierane, aby tylko najlepsze z nich znalazły się w ostatecznej mieszance. Firma od lat zajmuje się mieszaniem i wypalaniem kawy. Ich logo można zobaczyć w wielu kawiarniach i restauracjach na całym świecie.   

Prawdopodobnie próbowałeś już ich kawy, a teraz możesz cieszyć się nią w domu. Dzięki tej torbie 1000g ziaren możesz cieszyć się espresso lub dużymi kubkami kawy przez długi czas. Zasmakuj rzemiosła i pasji stojącej za starą, tradycyjną recepturą.  

Zalecamy zmielić ziarna kawy tuż przed użyciem, aby uzyskać najlepszy efekt. 

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Segafredo

Aromat(y)

orzech laskowy, gorzka czekolada, kwaśna Robusta, aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

1000 gramy, Arabica/Robusta

Najlepiej spożyć przed

28.10.2025

Segafredo Espresso Casa

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)