Opis

Daj się uwieść kawie bezkofeinowej bez konieczności kompromisu w kwestii smaku! 

Kapsułki Café Royal Decaffeinated dostarczają doskonałych doznań kawowych z taką samą pełnią i doznaniami smakowymi, jakich można oczekiwać od "normalnej" kawy - tylko bez kofeiny. 

Otrzymasz tu średnio paloną kawę pełną dobrego smaku i intensywności, której towarzyszy łagodna i przyjemna kwasowość. 

Dzięki Espresso bezkofeinowemu Café Royal możesz cieszyć się filiżanką espresso jako popołudniową lub wieczorną kawą, bez obaw, że zakłóci ona Twój sen. 

Innymi słowy, mamy tu do czynienia z piękną, wysokiej jakości kawą bezkofeinową, którą może się cieszyć na każdą okazję i nawet najskromniejszy kawosz. Jak mówi Café Royal, bycie królewskim to nie tytuł, ale styl życia. 

Wszystkie rodzaje kawy Café Royal posiadają certyfikat UTZ, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz kawę, która została wyprodukowana w odpowiednich warunkach zarówno dla środowiska, jak i pracowników. 

To opakowanie zawiera 50 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso Pro®, dzięki czemu zawsze możesz zaserwować dodatkową filiżankę, gdy masz gości. 

Café Royal to marka premium szwajcarskiej grupy Delica AG. Delica AG została założona w 1954 roku i należy dziś do największych palarni kawy w Szwajcarii. 

Specyfikacje

Liczba kapsułek

50

Liczba napojów

50

Marka

Café Royal

Kompatybilność

Nespresso Pro

Właściwości

Bezkofeinowa

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (7/10)

Najlepiej spożyć przed

31.05.2025

Bezkofeinowa Espresso - Café Royal

50 kapsułek do Nespresso® Pro

Recenzje (0)