Opis

Oto mieszanka kawy od Lavazzy, która została stworzona dla tych, którzy lubią raczyć siebie i swoich bliskich świeżo zmielonym espresso. Lavazza Espresso Barista została bowiem stworzona specjalnie po to, by zmielić espresso w taki sam sposób, w jaki zrobiłby to profesjonalny barista. 

Ziarna Arabiki w tej mieszance są średnio palone, dzięki czemu powstała pełna i intensywna kawa z nutami kwiatowymi oraz delikatną grą słodyczy i kwasowości. 

Innymi słowy, dzięki tej mieszance możesz samodzielnie zmielić swoje espresso i osiągnąć oczekiwaną przyjemność picia kawy, którą może zapewnić tylko świeżo zaparzone espresso. Zmiel swoje espresso do perfekcji - i poczuj radość tworzenia, gdy barista spróbuje go i wykrzyknie: Amico, questo è perfetto ! 

Te ziarna kawy są zalecane do stosowania w ekspresach do kawy i mogą być przechowywane hermetycznie w lodówce po otwarciu, aby najlepiej zachować smak. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Ristede kaffebønner

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Aromat(y)

aromatyczna Arabica, średnio palone ziarna

Właściwości

1000 gramy

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.08.2025

Espresso Barista Perfetto - Lavazza

1000 g kawa ziarnista

(5)

Recenzje (5)

Super kawa Czytaj więcej
Super kawa Czytaj więcej
Super kawa polecam Czytaj więcej
Best koffie ever and at the best price. Ordering is easy an delivery is quick, I will keep ordering here Czytaj więcej
Bardzo smaczna kawka!! Polecam Czytaj więcej