Opis

Oto mieszanka kawy od Lavazzy, która została stworzona dla tych, którzy lubią raczyć siebie i swoich bliskich świeżo zmielonym espresso. Lavazza Espresso Barista została bowiem stworzona specjalnie po to, by zmielić espresso w taki sam sposób, w jaki zrobiłby to profesjonalny barista. 

Ziarna Arabiki w tej mieszance są średnio palone, dzięki czemu powstała pełna i intensywna kawa z nutami kwiatowymi oraz delikatną grą słodyczy i kwasowości. 

Innymi słowy, dzięki tej mieszance możesz samodzielnie zmielić swoje espresso i osiągnąć oczekiwaną przyjemność picia kawy, którą może zapewnić tylko świeżo zaparzone espresso. Zmiel swoje espresso do perfekcji - i poczuj radość tworzenia, gdy barista spróbuje go i wykrzyknie: Amico, questo è perfetto ! 

Te ziarna kawy są zalecane do stosowania w ekspresach do kawy i mogą być przechowywane hermetycznie w lodówce po otwarciu, aby najlepiej zachować smak. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów i jest dziś zarządzana przez 4 pokolenia rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, gdzie jej produkty są eksportowane na cały świat jako jedna z największych firm kawowych na świecie. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Lavazza

Intensywność smaku

Średnio intensywny smak (6/10)

Najlepiej spożyć przed

30.12.2025

Espresso Barista Perfetto - Lavazza

1000 g kawa ziarnista

(6)

Recenzje (6)

Nareszcie prawdziwa, idealna kawa ☕️😍 aromatyczna, wspaniała, wysokiej jakości. Zdecydowanie mój nr 1. Również bardzo konkretny sklep, można kupować bez obaw. Kawy oryginalne wysokiej jakości- nie to co w polskich sklepach.
Bardzo polecam
Czytaj więcej
Szybka dostawa i przystępna cena. Kawę zamawiam już tylko na kaffekapslen. Czytaj więcej
Super kawa Czytaj więcej
Super kawa Czytaj więcej
Super kawa polecam Czytaj więcej
Bardzo smaczna kawka!! Polecam Czytaj więcej