Opis

Ta mieszanka od Gran Caffè Garibaldi powstała z wyselekcjonowanego połączenia ziaren Robusty pochodzących z dwóch kontynentów: Azji i Afryki. 

Zostań baristą we własnym domu i stwórz swoje własne doświadczenie kawowe. Ciesz się możliwością zaparzenia autentycznego kremowego espresso w tradycyjny włoski sposób. 

Dzięki bardzo specjalnemu wypalaniu ziaren kawy uzyskano głęboki aromat tostowego chleba i suszonych herbatników. Pełna smaku kawa ma syropowatą konsystencję, dzięki czemu jest idealna dla osób spragnionych mocnej, charakternej kawy. 

Kawa ta nadaje się zarówno do pras francuskich, jak i ekspresów filtrujących. Mieląc całe ziarna w domu możesz łatwo dostosować aromat, moc i smak, aby przygotować kawę dokładnie taką, jaką lubisz. 

Torba jest specjalnie uszczelniona jednokierunkowym zaworem, aby jak najlepiej zachować smak i aromat kawy. Dla optymalnego doświadczenia zalecamy zmielenie kawy tuż przed jej użyciem. 

Gran Caffè Garibaldi to marka włoskiej palarni kawy Gimoka. Firma ta jest jednym z wiodących włoskich producentów kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość jest zawsze najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości od procesu zbiorów, poprzez palenie i mielenie ziaren kawy, aż po pakowanie kawy w kapsułki. 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Garibaldi

Nuty smakowe

grillowany chleb

Właściwości

Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

09.01.2026

Garibaldi Espresso Bar

1000 g kawa ziarnista

Recenzje (0)