Opis

Wśród dużej selekcji kaw Jacobs znajdziemy wszystkie włoskie klasyki kawowe. 

Firma Jacobs zaproponowała swoją propozycję mocnego kuzyna Espresso - Ristretto. Ristretto jest parzone podobnie jak espresso, ale różni się od niego mniejszym i mocniejszym smakiem, ponieważ jest parzone przy użyciu mniejszej ilości wody i większej ilości kawy. 

W ten sposób otrzymujemy orzeźwiającą, małą i mocną kawę o dużej mocy, która jest idealna na pracowite poranki, kiedy nie mamy czasu usiąść i cieszyć się kawą w spokoju, a zamiast tego potrzebujemy szybkiego zastrzyku energii. 

Dostarczamy ten włoski klasyk w kapsułce, która dzięki ekspresowi Nespresso® pozwala błyskawicznie zaparzyć doskonałe Ristretto. 

Początki firmy Jacobs sięgają 1895 roku, kiedy to Johann Jacobs założył ją w Bremie. Dziś Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a znana korona na opakowaniach Jacobs od dziesięcioleci jest znanym i cenionym widokiem na niemieckich stolikach kawowych. Jacobs jest dziś jednym z największych producentów kawy w Europie i należy do holenderskiej grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

20

Liczba napojów

20

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Ristretto

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

30.01.2025

Jacobs Espresso 12 Ristretto

20 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)