Opis

Jeśli lubisz espresso i mierzysz własne ziarna kawy, to ta odmiana jest zdecydowanie dla Ciebie. Przy całym 1 kg ziaren, jest ich więcej niż potrzeba, aby Twój młynek do kawy był zajęty przez jakiś czas. 

Stworzyliśmy tę kawę z mieszanki ciemno palonych ziaren Arabiki i Robusty, dzięki czemu powstało pełne espresso z nutami ciemnej czekolady, zakończone przyjemnym posmakiem. 

Jest to kawa o typowym smaku Espresso, co oznacza, że można ją spokojnie pić samodzielnie jako kawę codzienną. Jeśli masz odwagę na nieco więcej eksperymentów, świetnie nadaje się również jako podstawa cappuccino, latte macchiato lub flat white. 

Dostarczamy ją w postaci 1 kg całych ziaren, które zmielisz samodzielnie. Sam decydujesz o stopniu zmielenia, tworząc kawę, która najlepiej odpowiada Twojemu gustowi. Jeśli chcesz uzyskać nieco bardziej gorzką kawę, zmiel ją drobniej - a jeśli wolisz bardziej kwaskowy smak, zmiel ją nieco grubiej. 

Mieląc własną kawę, uzyskujesz smak dostosowany do własnych upodobań, a dodatkową korzyścią jest rozkoszny aromat świeżo zmielonej kawy zalewający Twoją kuchnię. 

Wyzwól w sobie wewnętrznego baristę i zmiel espresso, które jest właśnie dla Ciebie! 

Składniki

Palone ziarna kawy

Specyfikacje

Ilość (g)

1000

Marka

Kaffekapslen

Aromat(y)

gorzka czekolada, orzechy, kwiaty

Właściwości

Arabica/Robusta

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

19.02.2025

Espresso - Kawa na co dzień

1000 g kawa ziarnista

(2)

Recenzje (2)

Wyśmienita jak pozostałe. Czytaj więcej
Kawa ok. Czytaj więcej