Ten zestaw zawiera

Opis

Kaffekapslen 100 Kawa na co dzień Espresso zawiera 100 kapsułek własnej kawy Espresso firmy Kaffekapslen. 

Stworzyliśmy zrównoważone espresso o pełnym aromacie i lekko kwaskowym smaku. Do produkcji naszego klasycznego Espresso używamy ciemno palonych ziaren Arabiki, które zostały powoli wypalone, aby uwolnić ich naturalną słodycz i pełne nuty smakowe. 

Włoską klasyczną czarną można delektować się standardowo, ale doskonale smakuje również z odrobiną mleka i cukru. Espresso stanowi również doskonałą podstawę dla innych popularnych napojów, takich jak cappuccino czy latte. 

Zawierając nieco więcej kofeiny niż przeciętnie, Kaffekapslen Everyday Espresso jest idealne z samego rana lub jako mocny pick-me-up po południu. Przy zakupie 100 kapsułek Espresso można zaoszczędzić w porównaniu z mniejszymi opakowaniami. 

Nasze Espresso Kawa na co dzień opracowaliśmy w plastikowych kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresów do kawy Nespresso®. 

Opakowanie zawiera 100 kapsułek Kaffekapslen Kawa na co dzień Espresso, które nadają się do stosowania we wszystkich ekspresach Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Aromat(y)

ciemno palone ziarna, aromatyczna Arabica, łagodna kwasowość, słodycz

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Pakiet Espresso Kawa na co dzień

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 67,90 zł As low as 64,49 zł