Ten zestaw zawiera

Opis

Kaffekapslen 100 Kawa na co dzień Espresso zawiera 100 kapsułek własnej kawy Espresso firmy Kaffekapslen. 

Stworzyliśmy zrównoważone espresso o pełnym aromacie i lekko kwaskowym smaku. Do produkcji naszego klasycznego Espresso używamy ciemno palonych ziaren Arabiki, które zostały powoli wypalone, aby uwolnić ich naturalną słodycz i pełne nuty smakowe. 

Włoską klasyczną czarną można delektować się standardowo, ale doskonale smakuje również z odrobiną mleka i cukru. Espresso stanowi również doskonałą podstawę dla innych popularnych napojów, takich jak cappuccino czy latte. 

Zawierając nieco więcej kofeiny niż przeciętnie, Kaffekapslen Everyday Espresso jest idealne z samego rana lub jako mocny pick-me-up po południu. Przy zakupie 100 kapsułek Espresso można zaoszczędzić w porównaniu z mniejszymi opakowaniami. 

Nasze Espresso Kawa na co dzień opracowaliśmy w plastikowych kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresów do kawy Nespresso®. 

Opakowanie zawiera 100 kapsułek Kaffekapslen Kawa na co dzień Espresso, które nadają się do stosowania we wszystkich ekspresach Nespresso®. 

Ta oferta obejmuje kapsułki, które nie są powiązane z firmą Nestlé®, ani przez nią produkowane, zatwierdzane czy wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

100

Liczba napojów

100

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Pakiet Espresso Kawa na co dzień

100 kapsułek do Nespresso®

Regular Price 65,00 zł As low as 58,50 zł