Opis

Mocne espresso, dające wspaniały zastrzyk energii. 

Gevalia od dziesięcioleci uświetnia skandynawskie stoliki kawowe. To marka znana w całym regionie z hasła "Jaką kawę chcesz zaproponować niespodziewanym gościom?". 

Gevalia jest oczywiście dostępna również dla Nespresso®, więc można zaparzyć miłą filiżankę dla gości, niespodziewanych lub nie. 

Tutaj Gevalia stworzyła espresso z mocą, bo przy 10 w skali mocy Gevalia nie robi się mocniejsze. Oto odmiana dla tych, którzy lubią dobrą mocną kawę. 

Gevalia espresso 10 Intenso to aromatyczne espresso z gorzkimi korzennymi nutami pochodzącymi z ziaren Robusty zmieszanymi z owocowymi, słodkimi i głębszymi nutami ziaren Arabiki. Mieszanka tych dwóch rodzajów ziaren sprawia, że to espresso jest intensywne, ale nie jest zbyt gorzkie. 

Dostarczamy to mocne espresso w 10 aluminiowych kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Nespresso®. 

Ze swojej siedziby w Gävle w Szwecji, Gevalia dostarcza kawę do gospodarstw domowych od 1853 roku. Obecnie Gevalia rozszerzyła swoją działalność poza Szwecję, stając się jedną z największych marek kawy w Europie Północnej, ze szczególnym uwzględnieniem Danii, Szwecji i krajów bałtyckich. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Gevalia

Kompatybilność

Nespresso

Nuty smakowe

owoce

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

01.11.2024

Gevalia Espresso 10 Intenso

10 kapsułek do Nespresso®

Recenzje (0)