Opis

Asortyment produktów Jacobsa obejmuje oczywiście espresso. 

Jako miłośnik kawy zapewne cenisz sobie od czasu do czasu espresso. Ten intensywny, ciemny napój jest esencją kultury kawowej. Espresso Jacobs to mocne i dobrze zbalansowane espresso, które jest bogate w nuty owocowe i ma piękną cremę na wierzchu. Nie potrzebujesz drogiego ekspresu ani umiejętności baristy, aby przygotować świeże i pyszne espresso. 

Możesz zaparzyć je idealnie w swoim ekspresie Tassimo, który rozpoznaje kapsułki dzięki inteligentnej technologii Intellibrew, dzięki czemu wie dokładnie, jaka temperatura, czas i ilość wody są potrzebne do zaparzenia filiżanki kawy zgodnie ze specyfikacją kapsułek. 

Dostarczamy tę klasyczną kawę w opakowaniach po 16 sztuk T-Discs w rozsądnej cenie, błyskawicznie i prosto pod Twoje drzwi. 

Historia firmy Jacobs sięga roku 1895, kiedy to firma została założona w Bremie przez Johanna Jacobsa. Dziś Jacobs jest najpopularniejszą marką kawy w Niemczech, a słynna korona na opakowaniu to znajomy widok na niemieckich stolikach do kawy. Od 2015 roku Jacobs jest częścią holenderskiej Grupy Jacobs Douwe Egbert. 

Składniki

Kawa palona i zmielona

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Jacobs

Kompatybilność

Tassimo

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

17.03.2025

Jacobs Espresso Classico

16 kapsułek do Tassimo

Recenzje (0)

Podobne kategorie