Opis

Włoska firma DeLonghi jest znana jako jedna z wiodących na świecie firm produkujących ekspresy do kawy typu Espresso. Marka DeLonghi jest obecna w modnych kawiarniach na całym świecie. Teraz również Ty możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia DeLonghi w dziedzinie ekspresów do kawy Dolce Gusto®. 

Piccolo XS to niezwykle mały ekspres do kawy Dolce Gusto®, który ma tylko 14 cm szerokości, 28 cm wysokości i 27 cm długości, zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu, pasującym do każdej kuchni. Łatwo zdejmowany zbiornik na wodę mieści 0,8 litra. 

Ekspres Piccolo XS jest niezwykle łatwy w obsłudze. Wystarczy włożyć wybraną kapsułkę i wybrać, czy chcesz napój zimny czy gorący, a następnie przekręcić dźwignię - dzięki ciśnieniu 15 barów zapewnia smak i moc kawy porównywalną z tą serwowaną w kawiarniach. 

W przypadku Piccolo XS, konserwacja i czyszczenie są proste. Jego minimalistyczny design ułatwia czyszczenie - zdejmowane części można łatwo umyć w zmywarce, a resztę wyczyścić wilgotną ściereczką. 

Po użyciu ekspres automatycznie wyłącza się po 1 minucie bezczynności, więc nie musisz martwić się o wyłączenie ekspresu przed wyjściem z domu. 

Piccolo XS obsługuje do 40 różnych rodzajów kapsułek, więc masz naprawdę duży wybór, niezależnie od tego, czy preferujesz espresso, cappuccino czy gorącą czekoladę. Jeśli chciałbyś poeksperymentować, z pewnością znajdziesz kapsułkę odpowiadającą Twoim preferencjom. Zaparzy ona kawę tak dobrze, że zrobiłby to z dumą nawet profesjonalny barista. 

Innymi słowy, oto maszyna, która mimo swoich małych rozmiarów, jest niezwykle wydajna. 

Jeśli jesteś nowy w świecie ekspresów do kapsułek, możemy polecić Piccolo XS jako dobry model dla początkujących. Jest to model bardzo przyjazny użytkownikowi, kompatybilny z dużym wyborem kapsułek, który ładnie pokazuje, co nowoczesny ekspres do kawy potrafi, i jest cenowo ekonomiczny. 

Szczegóły produktu 

  • Zaparza zarówno gorące, jak i zimne napoje 
  • Wysokie ciśnienie (do 15 barów) dla bogatego smaku i wysokiej cremy 
  • Obsługuje ponad 40 różnorodnych smaków w różnych rozmiarach kubków (np. NESCAFÉ Dolce Gusto® & STARBUCKS, herbata, kakao) 
  • Łatwy w czyszczeniu 
  • Kompaktowe rozmiary: 28 x 14 x 27 cm (wysokość, szerokość, długość) 
  • Oszczędność energii: Automatyczne wyłączanie po 1 minucie bezczynności. 
  • Klasa energetyczna A 
  • 2 lata gwarancji 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

DeLonghi

Kompatybilność

Dolce Gusto

Dolce Gusto Piccolo XS (Czarny)

Manualny ekspres na kapsułki

Recenzje (0)