Opis

De'Longhi Eco Multiclean to skuteczny środek czyszczący do ekspresów kapsułkowych z wbudowanym spieniaczem do mleka i dyszami mlecznymi, który został wykonany z organicznych, biodegradowalnych i zrównoważonych składników. 

Jeśli Twój ekspres kapsułkowy ma wbudowany system mleczny, to z czasem system ten może łatwo ulec zabrudzeniu i napełnić się bakteriami. Może to nie tylko wpłynąć na wydajność systemu mlecznego, ale także na smak mleka i kawy. 

Dzięki De'Longhi Eco Multiclean możesz łatwo wyczyścić i usunąć tłuszcz z systemu mlecznego w miejscach, które nie są łatwo dostępne, aby mieć czysty system w optymalnym stanie. 

Instrukcja obsługi: 

W przypadku ekspresu z wbudowaną dyszą do mleka, wymieszaj 10ml Eco Multiclean z 90ml wody i wlej roztwór do zbiornika na wodę w ekspresie. Następnie każesz ekspresowi raz uruchomić program mleczny, a następnie powtórz proces z czystą wodą, aby wypłukać system. 

Jeśli masz wbudowany spieniacz do mleka, odłącz go, jeśli to możliwe, i włóż do pojemnika ze środkiem czyszczącym. 

Jeśli nie możesz odłączyć spieniacza do mleka, zanurz go w wysokim pojemniku lub takim ze środkiem czyszczącym i upewnij się, że spieniacz do mleka jest całkowicie pokryty mieszaniną. Zalecamy, aby spieniacz do mleka pozostał w roztworze czyszczącym przez 20-30 minut, aby zapewnić optymalne czyszczenie. 

Po tym czasie należy przepłukać czystą wodą i jest on gotowy do użycia w celu przygotowania doskonałego cappuccino lub latte. 

Można również użyć mieszaniny do czyszczenia zewnętrznej części ekspresu kapsułkowego, aby usunąć plamy z kawy i zabrudzenia. 

Specyfikacje

Mililitry

250

Marka

DeLonghi

Delonghi Środki czyszczące Eco Multiclean DLSC550

250 ml. dla ekspres do kawy

Recenzje (0)