Opis

Czy próbowałeś najsilniejszej w Europie kapsułki z kawą? Nasza nowa kawa Dynamite zawiera 4 razy więcej kofeiny niż przeciętny napój energetyczny, więc jeśli masz problem z porannym przebudzeniem, ta kapsułka jest właśnie dla Ciebie! 

Ta kawa jest właściwie najsilniejszą kawą, jaka kiedykolwiek została wystawiona na sprzedaż na Kapsułce Kawy, więc gdybyśmy mogli dać jej 99 w naszej skali siły, bez wahania byśmy to zrobili. Ponieważ otrzymujesz tutaj wybuchową filiżankę o intensywności tak wysokiej, że powinna być zakazana na liście antydopingowej dla profesjonalnych sportowców. 

Gdzie napój energetyczny zawiera zazwyczaj 35 miligramów kofeiny na 110 ml, nasza Dynamite Coffee zawiera 143 gramy miligramów kofeiny na. 110 ml. 

Dynamite Coffe jest przeznaczona do parzenia jako Espresso. Jeśli chcesz wydobyć jak najwięcej kofeiny z kapsułki, jak to tylko możliwe, rozważ zaparzenie jej jako Lungo zamiast. Wtedy otrzymujesz kawę z sokiem i mocą, dzięki czemu możesz obudzić się rano. 

Jeśli więc lubisz wyjątkowo mocną kawę, nasze kapsułki Dynamite są właśnie tym, czego potrzebujesz. Zapnij pasy i ciesz się ekstra intensywną kawą. Ponieważ tutaj zapakowaliśmy błyskawicę w kapsułce. 

Ostrzeżenie: Wyjątkowo wysoka zawartość kofeiny. Nie powinna być spożywana przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

Te kapsułki nie są powiązane z firmą Nestlé®, nie są przez nią produkowane, zatwierdzane ani wspierane.

Specyfikacje

Liczba kapsułek

10

Liczba napojów

10

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Nespresso

Właściwości

Aluminium

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Bardzo intensywny smak (10/10)

Najlepiej spożyć przed

28.10.2025

Dynamite Coffee

10 kapsułek do Nespresso®

(3)

Recenzje (3)

Ten diabel bosko stawia na nogi bez kompromisu smakowego Czytaj więcej
Super kawka, dobra w smaku i daje kopa Czytaj więcej
Topkwaliteit goede smaak voor een klein prijsje Czytaj więcej