Opis

Dolce Aroma to wyważona, miękka odmiana z Garibaldi stworzona zgodnie z najlepszymi włoskimi tradycjami kawowymi. 

Otrzymujemy tutaj ciemno paloną kawę na łagodniejszym końcu skali, więc mimo że smak jest z pewnością pełny, ma przyjemną intensywność, która nie jest ani zbyt mała, ani zbyt duża. Dzięki procesowi palenia powstała dobrze wyważona kawa o łagodnej kwasowości, bogatym, pełnym body i nutach suszonych owoców. 

Dolce Aroma można pić o każdej porze dnia, a nawet po zmieszaniu z mlekiem i cukrem nadal wyraźnie czuć leżący u podstaw smak kawy. 

Można się nią delektować jako shot espresso lub zaparzyć jako lungo, jeśli chcemy uzyskać nieco większą i łagodniejszą filiżankę kawy. 

Tę gustowną odmianę od Garibaldi dostarczamy w opakowaniu 16 kapsułek, które idealnie pasuje do Twojego ekspresu Lavazza A Modo Mio. 

Gran Caffé Garibaldi to marka pochodząca z włoskiej palarni kawy Gimoka. Firma ta jest jednym z czołowych włoskich producentów kawy z eksportem do ponad 50 krajów. W Gimoka wysoka jakość zawsze była najważniejsza. Gimoka kontroluje cały łańcuch wartości od zbioru kawy, poprzez jej palenie i mielenie, aż po ostateczne pakowanie w kapsułki. 

Składniki

Ristet og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Garibaldi

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Nuty smakowe

suszone owoce

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

04.02.2025

Dolce Aroma - Garibaldi

16 kapsułek do Lavazza a Modo Mio

Recenzje (0)