Opis

Oto espresso, które Lavazza, z całą skromnością, nazwała Divino, co po włosku oznacza boski. Chociaż nazwa może być nieco naciągana, jest to jednak całkiem niezrównane espresso, stworzone przez jedną z wiodących na świecie firm kawowych z ojczyzny espresso, Włoch. 

Espresso Divino to kawa, która jest jedwabiście delikatna dla podniebienia. Jest to mieszanka ziaren Premium Robusta i Arabica, które nadają kawie pełne body. W smaku wyczuwalne są nuty suszonych owoców, kończące się przyjemnym posmakiem ciemnej czekolady. 

Innymi słowy, jest to klasyczne espresso o bogatym i aromatycznym smaku, a także o mocy w wyższej części skali. 

Jest to kawa, która dobrze nadaje się na poranne pobudzenie przed pracą, ale którą można się również delektować podczas spokojnej przerwy na kawę. To jest espresso od jednego z pionierów przemysłu kawowego i definiuje, jak powinno wyglądać espresso 

Dostarczamy to boskie espresso od Lavazzy w 12 kapsułkach, które idealnie pasują do ekspresu Lavazza a Modo Mio. 

Lavazza to jedna z klasycznych włoskich marek kawy, której początki sięgają 1895 roku. Jako jedna z największych firm kawowych na świecie, Lavazza była pionierem techniki mieszania kawy z różnych regionów. Obecnie jest prowadzona przez czwarte pokolenie rodziny Lavazza z siedziby w Turynie, a jej produkty są eksportowane na cały świat.

Składniki

Ristede og malet kaffe

Specyfikacje

Liczba kapsułek

16

Liczba napojów

16

Marka

Lavazza

Kompatybilność

Lavazza a Modo Mio

Nuty smakowe

czekolada

Rozmiar 

Espresso

Intensywność smaku

Intensywny smak (8/10)

Najlepiej spożyć przed

30.11.2025

DIVINO Espresso

16 kapsułek do Lavazza a Modo Mio

Recenzje (0)