Opis

Ekspres Bosch Tassimo to doskonały ekspres do kawy, który umożliwia przygotowanie zwykłej kawy, espresso, gorącej czekolady i wielu innych napojów. Ekspresy Tassimo są powszechnie używane w domu do przyrządzania doskonałych w smaku gorących napojów. Aby jednak utrzymać ekspres Tassimo w doskonałym stanie, należy stosować tabletki odkamieniające Kaffekapslen Tassimo, ponieważ twarda woda może powodować osadzanie się kamienia w ekspresie. 

Tabletki usuwają kamień, resztki kawy i osady wapnia szybko i skutecznie, utrzymując ekspres w doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu może on nadal serwować smaczne napoje przez wiele lat. Zaleca się stosowanie tabletek odkamieniających Tassimo zawsze, gdy na Twoim ekspresie zapali się czerwona ikona odkamieniania. 

Opakowanie zawiera sześć tabletek, co wystarcza na trzy zabiegi odkamieniania. Tabletki odkamieniające nadają się do wszystkich urządzeń Bosch Tassimo. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją odkamieniania krok po kroku, a Twoje Tassimo będzie znów gotowe do tworzenia pysznych napojów! 

Specyfikacje

Sztuk

3

Marka

Kaffekapslen

Kompatybilność

Tassimo

Najlepiej spożyć przed

25.07.2025

Tabletki odkamieniające Kaffekapslen

3 dawki dla Tassimo

(2)

Recenzje (2)

Ekspres ładnie odkamieniony. Czytaj więcej
Polecam Czytaj więcej