Opis

Regularne odkamienianie ekspresu do kawy daje Ci wiele korzyści. Przede wszystkim otrzymujesz lepiej smakującą kawę. Doświadczysz również mniejszego hałasu i krótszego czasu parzenia kawy. I wreszcie, ponieważ nadmierne gromadzenie się kamienia może prowadzić do wielu różnych usterek, odkamienianie przedłuży żywotność Twojego ekspresu. 

Dlatego zalecamy odkamienianie ekspresu raz w miesiącu, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest w najlepszej formie. 

Te tabletki odkamieniające zostały opracowane specjalnie dla ekspresów do kawy Siemens EQ. i odkamieniają Twój ekspres łatwo, szybko i skutecznie. 

Jak odkamienić ekspres Siemens EQ: 

1. Wlej 0,5 litra letniej wody do zbiornika na wodę i umieść w nim tabletkę odkamieniającą Siemens. Jeśli w zbiorniku znajduje się filtr wody, należy go najpierw usunąć. 

2. Umieścić pojemnik wystarczająco duży, aby pomieścić 1 litr wody przy wylocie z urządzenia. 

3. Uruchomić program Calc'N Clean urządzenia. Program będzie wykonywał odkamienianie przez około 20 minut. 

4. Wylej płyn z pojemnika znajdującego się pod wylotem maszyny. Przepłukać zbiornik na wodę pod kranem. Po przepłukaniu zbiornika na wodę należy go napełnić maksymalnie do poziomu czystej wody i ponownie zamocować do maszyny. Jeśli w zbiorniku na wodę znajduje się filtr, należy go ponownie założyć. 

5. Wykonać ponownie Calc'N Clean. Maszyna jest teraz płukana czystą wodą, po czym odkamienianie jest zakończone. 

Specyfikacje

Sztuk

1

Marka

Siemens

Siemens Tabletki odkamieniające TZ80002B

3 Tabletki odkamieniające dla ekspres EQ.series

(1)

Recenzje (1)

Original product at the best price Czytaj więcej