Opis

Odkamienianie ekspresu do kawy to jedna z rutynowych czynności, które każdy właściciel ekspresu powinien uczynić nawykiem. Regularne usuwanie kamienia zapewni, że Twój ekspres będzie zawsze działał optymalnie. 

Odkamienianie jest konieczne, ponieważ obecność kamienia w wodzie może pozostawić osad wapienny w Twoim ekspresie. Brak regularnego odkamieniania może powodować różne problemy dla Twojej maszyny. Nie tylko wpłynie to na jakość kawy, ale również wydłuży czas parzenia - a w najgorszym przypadku skróci żywotność ekspresu. 

Dlatego dobrym pomysłem jest regularne usuwanie kamienia z ekspresu, a zasadą jest usuwanie kamienia raz w miesiącu. 

Tutaj możesz kupić oryginalne tabletki odkamieniające Bosch do Tassimo. Tabletki te są idealne dla Twojego urządzenia i zapewnią najlepszy efekt. Każde opakowanie zawiera 4 tabletki, z których na jedno odkamienianie przypadają 2 tabletki. 

Odkamienianie daje następujące korzyści: 

Dłuższa żywotność Twojego urządzenia 

Zapewnia właściwą temperaturę 

Zapewnia odpowiednią ilość zaparzonej kawy 

Ekspres mniej wibruje podczas parzenia 

Uniknięcie błędów w działaniu 

Twój ekspres zazwyczaj wykazuje następujące oznaki konieczności odkamieniania: urządzenie emituje więcej hałasu podczas parzenia, parzenie trwa dłużej niż zwykle, a co więcej, Twoja kawa może nie smakować tak dobrze jak zwykle. 

Z całego serca zalecamy regularne odkamienianie ekspresu. Nawet jeśli Twój ekspres Tassimo poinformuje Cię o konieczności odkamienienia dzięki migającej czerwonej lampce, nadal zalecamy odkamienianie ekspresu raz w miesiącu, aby Twój ekspres działał optymalnie i zawsze parzył kawę najwyższej jakości. 

Dbaj więc o swój Tassimo, przeprowadzając odkamienianie - Twój ekspres Cię za to pokocha. 

Specyfikacje

Sztuk

2

Marka

Bosch

Kompatybilność

Tassimo

Bosch Tassimo Odkamieniacz

2 dawki dla Tassimo

Recenzje (0)